Schotse Shortbread II

Schotse Shortbread II

Wees de eerste om te beoordelen!
Porties: 12
Opbrengst: 2 dozijn

Ingrediënten

Porties
  • 1½ kopjes all-purpose bloem
  • ⅓ kopje witte suiker
  • ¾ kopje boter
Schotse Shortbread II
De authentieke zoetheid van Schotland, die ook vanuit onze huiskeukens kan worden genoten dankzij eenvoudige en heerlijke recepten zoals deze. We maken een klassieke shortbread, met de perfecte textuur om onze smaakpapillen te bevredigen in de zoektocht naar iets zoets en lichts.

Bereidingswijze

1

Verwarm de oven voor op 350 graden F (180 graden C)

2

Meng alle ingrediënten goed. Het deeg zal stevig zijn.

3

Druk in een ingevette schaal van 9 x 9 inch. Prik de bovenkant met een vork.

4

Bak tot de randen lichtbruin zijn. Laat afkoelen en snijd in vierkantjes.

Tips & FAQ

Welke ingrediënten worden gebruikt om Schotse Shortbread II te maken?

De benodigde ingrediënten zijn: 1½ kopjes all-purpose bloem, ⅓ kopje witte suiker en ¾ kopje boter.

Welke temperatuur wordt aanbevolen om de Schotse Shortbread II te bakken?

Het wordt aanbevolen om de oven voor te verwarmen op 350 graden F (180 graden C).

Hoe wordt het deeg voor de Schotse Shortbread II gemengd?

Alle ingrediënten moeten goed worden gemengd. Het deeg zal stevig zijn.

Hoe moet de bakvorm voor de Schotse Shortbread II worden voorbereid?

De bovenkant moet met een vork worden doorprikt en kan in een ingevette schaal van 9 x 9 inch worden gedrukt.

Hoe moet de Schotse Shortbread II worden gesneden nadat deze is gebakken?

Laat afkoelen en snijd in vierkantjes.

Reacties & Tips van gebruikers

Er zijn nog geen reacties. Wees de eerste!

Plaats een reactie

Misschien vind je dit ook leuk